Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich

„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, akcja POT

Zrób coś dla siebie i swojej oferty – wyróżnij się i daj się poznać innym!

Gorąco zachęcamy restauratorów, hotelarzy, gestorów atrakcji turystycznych oraz innych usługodawców i przedsiębiorców z naszego województwa do przyłączenia się do trzeciej edycji Akcji Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną.

Założeniem Akcji jest stworzenie banku ofert produktów i usług turystycznych w atrakcyjnych, obniżonych cenach, dostępnych w dniach 6 – 8 października 2017 r. na terenie naszego kraju.

Uczestnictwo w Akcji jest doskonałym sposobem promocji oferty i może skłonić potencjalnych klientów do planowania wypoczynku również w kolejnych latach w poznanym w ten sposób regionie czy obiekcie.

Z ankiety ewaluacyjnej przeprowadzonej wśród Partnerów biorących udział w wiosennej edycji Akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” wynika, że:

– ponad 460 przedsiębiorców wzięło udział w Akcji.

– 77 500 turystów skorzystało z oferty.

– 94% Partnerów wyraża chęć ponownego udziału.

 

Akcja oraz lista ofert Partnerów będzie szeroko promowana w mediach (pełen spis na stronie dot. Akcji) przez co zwiększy szansę sprzedaży oferowanych produktów poza sezonem turystycznym.

Przyłączenie się do Akcji jest bardzo proste i wymaga jedynie rejestracji Partnera oraz jego promocyjnej oferty w serwisie internetowym: www.polskazobaczwiecej.pl.

Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotowego wydarzenia znaleźć można na ww. stronie.

Zgłoszenia tylko do 28 sierpnia 2017 roku!