Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich

Kontakt

Piotr Sawa

Kierownik Działu Rozwoju Obszarów Wiejskich

Wspólna Polityka Rolna

e-mail: piotr.sawa@kpodr.pl

tel.: 52 386 72 46

 

Aleksandra Bielińska

St. specjalista ds. rozwoju obszarów wiejskich i projektowania

Projekty UE

e-mail: aleksandra.bielinska@kpodr.pl

tel.: 52 386 72 13

 

Justyna Lesiewicz

Specjalista ds. aktywizacji społecznej i współpracy zagranicznej

Rolnictwo społeczne, zagrody edukacyjne, KGW

e-mail: justyna.lesiewicz@kpodr.pl

tel.: 52 386 72 13

 

Beata Chełminiak

Specjalista ds. dziedzictwa kulinarnego i spraw przedsiębiorczości

Dziedzictwo kulturowe i kulinarne, przetwórstwo

e-mail: beata.chelminiak@kpodr.pl

tel.: 52 386 72 34

 

Wioleta Szynalska

Specjalista ds. przedsiebiorczości 

Przedsiębiorczość

e-mail: wioleta.szynalska@kpodr.pl

tel.: 52 386 72 39

 

Aleksandra Hapka

Specjalista ds. gospodarstwa wiejskiego i agroturystyki

Turystyka wiejska

e-mail: aleksandra.hapka@kpodr.pl

tel.: 52 386 72 39

 

Marta Bettin

Specjalista ds. turystyki i agroturystyki

Agroturystyka, zagrody edukacyjne

e-mail: marta.bettin@kpodr.pl

tel.: 52 386 72 39

 

Oddział w Przysieku

Elwira Zakrzewska

Gł. specjalista ds. rozwoju obszarów wiejskich

e-mail: elwira.zakrzewska@kpodr.pl

tel.: 56 611 09 20

kom: 723 331 395

 

Oddział w Zarzeczewie

Laura Maciejewska

Gł. specjalista ds. przedsiębiorczości

Rękodzieło, agroturystyka, dziedzictwo kulturowe

email: laura.maciejewska@kpodr.pl

tel.: 54 255 06 13

 

Anna Dykczyńska

Gł. specjalista ds. przedsiębiorczości

Przedsiębiorczość

email: anna.dykczynska@kpodr.pl

tel.: 54 255 06 13